loading...

FAQ – právní informační systém iASPI

 

Čím se liší iASPI a iASPI Tablet?

iAspi je aplikace určená pro mobilní telefony a iASPI Tablet, jak už název napovídá, pro tablety. Vzhledem k velikosti zařízení, je na telefonu k dispozici vyhledávání v platných a účinných zněních předpisů. Licence jsou pro mobilní telefony zdarma. U tabletů je totéž  také zdarma. Navíc je zde možnost rozšíření Předpisů o časová znění. Další nabízené moduly jsou Judikatura a Literatura.

Jaká jsou podporovaná zařízení?

iPhone, iPad, telefony s OS Android, tablety s OS Android

Je k dispozici verze i pro další OS (Symbian, Windows Mobile)?

Zatím není k dispozici.

Kde si stáhnu verzi zdarma?

V AppleStoru (http://itunes.apple.com) nebo AndroidMarketu (https://play.google.com/store). Podrobnější informace najdete na stránce Jak na to?

Lze koupit více licencí najednou?

Platí zde jednoznačné pravidlo – jedno zařízení –jedna registrace - jeden uživatel. Na jednu registraci lze nakoupit jen jednu licenci. Máte-li zájem o nákup většího množství licencí pro vaši společnost, obraťe se prosím na naše obchodní zástupce.

Jak mohu zaplatit licence?

Používáme platební bránu GoPay, která umožňuje více bezpečných platebních metod. Platit můžete kartou nebo převodem. Licence je vám k dispozici hned po dokončení nákupu.

Na jak dlouho si kupuji licenci?

Modul Předpisy v platném a účinném znění je na neomezeně dlouhou dobu zdarma. Placené moduly jsou vám k dispozici na jeden rok od aktivace modulu (tj. prvního použití). Pak je třeba licenci obnovit.

Kde zjistím, kdy mi vyprší licence?

Přehled o licencích, jejich platnosti a možnosti obnovy uvidíte na stránkách iASPI.cz po přihlášení v části Správa licencí.

Mám koupené moduly ČR i SK, ale slovenské moduly v aplikaci nevidím.

Pokud chcete používat slovenské moduly, je třeba mít staženou slovenskou verzi iASPI. Vyhledávání je řešeno pro každou zemi zvlášť. Vždy hledáte předpisy pro danou zemi.

Máte vybráno

 x