loading...

Modul Literatura

Placený modul Literatura je přístupný pouze v iASPI ve verzi pro tablety a obsahově je stejný jako desktopová verze systému ASPI. Obsahuje pravidelně doplňovanou literaturu s provázaností na příslušná místa českých předpisů nebo na souvisejíci judikaturu a literaturu.

Číst dál: Modul Literatura

Modul Judikatura

Placený modul Judikatura je přístupný pouze v iASPI ve verzi pro tablety a obsahově je identický s desktopovou verzí systému ASPI. Obsahuje bohatou judikaturu s provázaností na příslušná místa českých předpisů nebo na souvisejíci judikaturu a literaturu.

Číst dál: Modul Judikatura

Mobilní právní informační systém iASPI

Mobilní právní informační systém iASPI nabízí stejné funkcionality jako ASPI, používané pro práci na počítači nebo notebooku, jen v mobilní úpravě.

V nabídce jsou dvě verze iASPI a iASPI Tablet. Neliší se jen zařízeními, na kterých lze tyto aplikace používat, ale I nabídkou obsahu:

Číst dál: Mobilní právní informační systém iASPI

Modul Předpisy

Modul Předpisy je základním modulem systému iASPI. Vyhledávání v rámci tohoto modulu je stejné v obou verzích, tedy jak ve verzi pro mobilní telefony, tak ve verzi pro tablety. Obě verze také používají stejnou datovou základnu desktopové verze systému ASPI a je proto zaručená konzistence všech dat, ať je používáte kdekoliv.

Číst dál: Modul Předpisy

Popis licencí pro iASPI Tablet a iASPI

Volný obsah (iASPI pro tablety i pro mobilní telefony)

Číst dál: Popis licencí pro iASPI Tablet a iASPI

Máte vybráno

 x